Dzień Bibliotekarza

Opublikowano: poniedziałek, 17 maj 2021 Agnieszka Ogórkis

Po długiej, spowodowanej przez pandemię przerwie, 7 maja,  gościliśmy w naszej bibliotece 4 latki ze Szkoły Podstawowej w Słobódce. Przybyły one wraz ze swoją wychowawczynią, Panią Ewą, aby porozmawiać o zawodzie bibliotekarza.

Było nam bardzo miło, zwłaszcza, że 8 maja przypadał Dzień bibliotekarza i rozpoczynał się Tydzień Bibliotek pod hasłem „Znajdziesz mnie w bibliotece”. W czasie spotkania maluchy  słuchały i pytały na czym polega zawód bibliotekarza.  Z ciekawością i uwagą wysłuchały książki pt. „ Franklin i książka z biblioteki”, a następnie wykonały najpiękniejsze na świecie zakładki do książki. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - TUTAJ.

Zwieńczeniem spotkania była długo wyczekiwana zabawa klockami, radości  nie było końca…..

Odsłony: 66