Dzień Dziecka w SP w Słobódce

Opublikowano: poniedziałek, 31 maj 2021 Aneta Staskielunas

Dzień Dziecka

               W dniu 31.05.2021 r. odbył się Dzień Dziecka w Szkole Podstawowej w Słobódce, dzień niesamowity, bo po raz pierwszy od tylu miesięcy mogliśmy w końcu się spotkać i sobą nacieszyć. Program dnia był bogaty w rozmaite atrakcje. Klasy I-III udały się na wycieczkę do Suwałk. Galeria zdjęć do obejrzenia TUTAJ.

                Nauczyciele i pracownicy szkoły z tego okazji składają najserdeczniejsze życzenia dla dzieci i małych i dużych: Dzień Dziecka 2021 - SZKOŁA PODSTAWOWA W SŁOBÓDCE (padlet.com)

               Chcielibyśmy podziękować naszym lokalnych sponsorom i przedsiębiorcom. To dzięki nim tegoroczny Dzień Dziecka był tak bogaty i kolorowy. Pomoc, jaką otrzymaliśmy przerosła nasze oczekiwania. Jesteśmy dozgonnie wdzięczni za otrzymane wparcie finansowe, wsparcie rzeczowe (w formie książek, długopisów, kredek, itp.), owoce, słodkości.

W imieniu naszym i dzieci serdecznie dziękujemy:

1) p. Karolowi Lutyńskiemu  - Delikaty Centrum

2) p. Karolowi Tomaszewskiemu -  Agrodoradztwo

3) p. Rafałowi Jakubanisowi  -  Sklep Kubuś

4) p. Rafałowi Bobrowskiemu - Zakład Budowlano – Inżynieryjny

5) p. Grażynie Jabłońskiej – Rol- Bud

5) p. Urszuli i Małgorzacie Łaniewskim - Sklep ABC

6) p. Jarosławowi Marcinkiewicz – Marcinkiewicz Office

7) p. Mariuszowi Rudziewicz - Skerdykla PPHU

8) p. Agnieszce Kotnarowskiej - prowadzenie Zumby

9) firmie Global Print

10) OSP Szypliszki za pokaz strażacki

Odsłony: 33