Park Trampolin wyjazd uczniów I -III

Opublikowano: czwartek, 24 marzec 2022 Wioleta Balczun

23 marca 2022r. klasy 1- 3 wybrały się do Parku Trampolin w Ełku. Celem wycieczki było propagowanie różnych form rekreacji i wypoczynku, zainteresowanie uczniów ciekawą i nietypową dyscypliną sportu, integracja zespołów klasowych oraz zacieśnianie relacji koleżeńskich. Przed wejściem na główną halę dzieci miały rozgrzewkę pod okiem trenera. Prawidłowo przeprowadzone ćwiczenia są niezbędne, aby uniknąć kontuzji. Po profesjonalnej rozgrzewce uczestnicy wycieczki korzystali z szeregu atrakcji, m.in. ścieżek akrobatycznych, trampolin sportowych, ścianki wspinaczkowej, basenów wypełnionych gąbkami oraz sali zabaw.

Niezwykłą frajdą okazała się ogromna konstrukcja składająca się z labiryntu rur, przejść i różnych zjeżdżalni. Wysoka zjeżdżalnia znajdowała się na samym szczycie konstrukcji i nie brakowało dzielnych i odważnych aby ją pokonać. Wszyscy stali w kolejce, aby wnieść dmuchane pontony na przystosowany do tego zjazd. Dzieciaki z wielką chęcią znajdowały sobie zajęcie korzystając także z mini pojazdów, koników, elektronicznych samochodów, karuzeli, boiska do gry w piłkę nożną oraz automatów. W czasie pobytu spędzonego na aktywnych zabawach ruchowych każdy z nas spalił mnóstwo kalorii, ale by nabrać sił na nowo postanowiliśmy zapełnić brzuszki smacznymi przekąskami w McDonald’s. .

Pobyt bardzo szybko dobiegł końca i nadszedł czas powrotu. Pełni niezapomnianych wrażeń i emocji wsiedliśmy do autokaru. Podczas drogi powrotnej na każdej twarzy nie było widać zmęczenia, a uśmiechy towarzyszyły dzieciom przez całą drogę.