Mecz siatkarski Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk

Opublikowano: poniedziałek, 28 marzec 2022 Wioleta Balczun

W dniu 25.03.2022r. w związku z zaproszeniem od klubu siatkarskiego MKS Ślepsk Malow Suwałki, uczniowie Szkoły Podstawowej w Słobódce i Kaletniku uczestniczyli w meczu Plus Ligi Mężczyzn Ślepsk Suwałki – Trefl Gdańsk.

Współorganizatorami wyjazdu dla dzieci były: Urząd Gminy Szypliszki, Gminna Biblioteka Publiczna w Słobódce oraz Szkoły Podstawowe w Słobódce i Kaletniku. Serdeczne podziękowania kierujemy do Pana Prezesa MKS Wojciecha Winnika i Zbigniewa Szyperka pracownika klubu za zaproszenie i ugoszczenie :)  oraz za pomoc w organizacji wyjazdu dla Wójta Gminy Szypliszki Pana Mariusza Grygieńć i jego zastępcy Pana Marcina Jaśkiewicza oraz Dyrekcji Szkół Podstawowych ze Słobódki i Kaletnika Pana Marka Zdancewicza oraz Justyny Sidorek i opiekuna ze Szkoły w Słobódce Pani Anety Staskielunas.

Uczniowie po raz pierwszy mieli okazję uczestniczyć w meczu siatkarskim oraz głośno w nim kibicować smile Przywitano nas bardzo gorąco smile Emocji nie było końca. Mimo dzielnej walki siatkarzy Ślepsk Suwałki mecz wygrali goście. Ostateczny wynik spotkania 2:3. Zachęcamy do oglądania zdjęć oraz filmików z naszego wyjazdu wink