Powiatowy Konkurs pt.: "Najpiękniejsza Palma Wielkanocna 2022"

Opublikowano: poniedziałek, 25 kwiecień 2022 Wioleta Balczun

Szkoła Podstawowa im. Lotników Polskich w Płocicznie - Tartak zorganizowała Powiatowy Konkurs pt.: „Najpiękniejsza Palma Wielkanocna 2022”, który został rozstrzygnięty dnia 13.04.2022 r. W konkursie wzięły udział 82 prace, nadesłane z 7 szkół powiatu suwalskiego. W gronie zwycięzców znaleźli się nasi uczniowie z Oddziału Przedszkolnego zdobywając II miejsce w kategorii zespół oraz Wyróżnienie otrzymała uczennica kl. IV Amelia Obuchowska w kategorii kl. IV - VIII. Jury indywidualnie wyróżniło także palmę wykonaną przez uczennicę kl. III - Klaudię Kaszubę. Najpiękniejsze palmy zaprezentowane zostały przy Grobie Pańskim w kościele parafialnym w Płocicznie -Tartak i docenione przez Jego Ekscelencji Ks. Biskupa Jerzego Mazura.

Serdecznie gratulujemy zwycięzcom !