Elektroniczny nabór na kolonie dla dzieci rolników

Opublikowano: środa, 16 maj 2018 Ula Karmiłowicz

Wzorem lat ubiegłych nasze stowarzyszenie organizuje kolonie

dla dzieci rolników w Kołobrzegu, Zakopanem i Bieszczadach !!!

Gminne Zrzeszenie LZS w Ełku w Ełku, planuje organizację kolonii dla dzieci rolników przy współudziale z Gminą Ełk .

UWAGA: Liczba miejsc będzie ograniczona.

Planowany termin kolonii letnich:

*Kołobrzeg: od 06 lipca 2018 do 16 lipca 2018.

*Zakopane od 04. sierpnia 2018 do 14 sierpnia 2018.

*Bieszczady (Lesko) od 18 sierpnia 2018 do 28 sierpnia 2018.

Nabór elektroniczny rozpocznie się 22 maja 2018 w godzinach wieczornych(może ulec zmianie). Decydować będzie kolejności zgłoszeń dokonanych elektronicznie. Każdy uczestnik będzie musiał obowiązkowo przesłać pocztą tradycyjną kartę kwalifikacyjną wraz z zaświadczeniem z KRUS o opłacaniu składek na ubezpieczenie społeczne przez rodzica w pełnym zakresie, lub rodzica lub opiekuna prawnego, który pobiera emeryturę lub rentę z KRUS-u. Istnieje możliwości wyjazdu dzieci których rodzice nie opłacają KRUS-u za pełną odpłatnością.

Koszt wyjazdu nie będzie większy względem roku ubiegłego, natomiast program wypoczynku będzie jeszcze atrakcyjniejszy i bogatszy.

Z wypoczynku letniego mogą skorzystać dzieci i młodzież z terenu województwa warmińsko-mazurskiego i podlaskiego w wieku do 16 roku życia ( urodzonych po 1 stycznia 2002 r.),

Będziemy prowadzić nabór wyłącznie w systemie elektronicznym. W związku powyższym zwracamy się do Państwa z prośbą o przekazanie zainteresowanym uczniom szkoły informacji o możliwości skorzystania z wypoczynku.

W razie pytań i wątpliwości proszę kontakt z Tomaszem Bartnikiem – Przewodniczącym Gminnego Zrzeszenia LZS w Ełku, koordynatorem organizacji letniego wypoczynku (tel. 516106667). Informację o wypoczynku dostępne są na facebooku pod adresem Bezpieczne wakacje z Gminą Ełk , oraz na stronie internetowej http://lzselk.pl