Mecz Wigier

Opublikowano: wtorek, 24 maj 2022 Wioleta Balczun

Dnia 22.05.2022r. (niedziela) Urząd Gminy Szypliszki wspólnie z Gminną Biblioteką Publiczną w Słobódce oraz Zakładem Budowlano – Inżynieryjnym Rafał Bobrowski i Szkołą Podstawową w Słobódce w odpowiedzi na zaproszenie klubu piłkarskiego Wigry Suwałki zorganizowali wyjazd dla uczniów Szkół Podstawowych z Kaletnika i Słobódki na mecz eWinner 2 Ligi, Wigry Suwałki – Pogoń Grodzisk.

Mimo, że pogoda nie dopisała, to był naprawdę piękny dzień na suwalskim Zarzeczu smile Padło aż 5 bramek,  jedna nieuznana z powodu spalonego. Ostateczny wynik meczu 4:0 dla Wigier Suwałki. Udział w wyjeździe wzięło 40 uczniów z terenu Gminy Szypliszki oraz trójka opiekunów: Pani Wice Dyrektor SP w Słobódce Aneta Staskielunas i rodzice Pani Monika Grabowska, Pan Tomasz Domalewski ora Pan Łukasz Baranowski.

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z wyjazdu wink