Zakończenie roku szkolnego 2021/2022

Opublikowano: piątek, 24 czerwiec 2022 Wioleta Balczun

W dniu 24.06.2022r. odbyło się Uroczyste Zakończenie Roku Szkolnego 2021/2022 rozpoczęte mszą świętą w parafii PW. Matki Bożej Częstochowskiej w Becejłach.

Uroczystość na Sali gimnastycznej zaczęła się hymnem państwowym i piosenką w wykonaniu Amelki Niedźwieckiej. Najlepsi uczniowie kl. IV – VIII odebrali nagrody przyznane przez Wójta Gminy Szypliszki Mariusza Grygieńć w kwotach 500zł i 350 zł do realizacji w sieci sklepów Empik oraz świadectwa z czerwonym paskiem i książki. Przewodnicząca Rady Rodziców Iwona Zdancewicz nagrodziła najlepszych uczniów kl. III oraz II kwotą 300zł. Całość zakończyła się piosenką w wykonaniu uczniów klas I – V z Fabienem Strzałą oraz Amelię Łapińską.

Wszystkim uczniom, rodzicom, nauczycielom, pracownikom szkoły życzymy słonecznych, wesołych i bezpiecznych wakacji i do zobaczenia 1 września smile

Zachęcamy do obejrzenia fotorelacji z tego wydarzenia.