Turniej Piłki Nożnej Nadziei Olimpijskich

Opublikowano: wtorek, 13 wrzesień 2022 Wioleta Balczun

W piątek 9 września 2022 r. w ramach obchodów Dni Olimpijczyka na boisku szkolnym w Słobódce odbył się Turniej Piłki Nożnej Nadziei Olimpijskich. Organizatorami turnieju była Fundacja Wojciecha Fortuny oraz Szkoła Podstawowa w Słobódce. Przedsięwzięcie było zorganizowane i dofinansowane dzięki wsparciu Ministerstwa Sportu i Turystyki.

Wśród rywalizujących drużyn znalazły się reprezentacje szkół wiejskich z Nowej Wsi, Kaletnika, Słobódki oraz Rutki Tartak. Turniej stał na wysokim poziomie, a system rozgrywek dał możliwość rozegrania meczów każdy z każdym. Wyniki tego dnia nie były najważniejsze, pomimo to każda drużyna wykazała się olbrzymim zaangażowaniem, determinacją i duchem walki.

Rozgrywki dostarczyły wielu emocji, pięknych goli i wspaniałych interwencji bramkarskich. Dla dzieci udział w turnieju był niesamowitą zabawą. Po zakończonej rywalizacji zostały wręczone pamiątkowe dyplomy, puchary oraz nagrody. Zawodnikom dziękujemy za sportową rywalizację w duchu Fair Play oraz za dostarczone emocje sportowe smile

Fotorelacja z Turnieju :