Rekrutacja do przedszkoli, oddziału przedszkolnego oraz klasy pierwszej w Szkole Podstawowej w Słobódce na rok szkolny 2021/2022

Opublikowano: sobota, 13 marzec 2021 JG

REKRUTACJA DO PRZEDSZKOLI, ODDZIAŁU PRZEDSZKOLNEGO ORAZ  KLASY PIERWSZEJ W SZKOLE PODSTAWOWEJ W SŁOBÓDCE NA ROK SZKOLNY 2021/2022 JUŻ SIĘ ROZPOCZĘŁA.

W załączniku zostało zamieszczone zarządzenie Wójta Gminy Szypliszki, jak i karty zgłoszeń od poszczególnych klas.

Zgodnie z harmonogramem rekrutacji karty zgłoszeń można wypełnić elektronicznie.

Należy je następnie wydrukować, podpisać i zeskanować wysyłając na adres mailowy szkoły: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.

W przypadku braku możliwości wysłania skanu karty zgłoszeń na adres mailowy, możliwe jest dostarczenie dokumentów w wersji papierowej do szkoły zostawiając u Pań z obsługi sprzątającej.