"Akademia Mistrzów Narciarstwa Zjazdowego 2022"

Opublikowano: poniedziałek, 14 marzec 2022 Wioleta Balczun

Stowarzyszenie Przyjaciół Szkoły w Słobódce cyklicznie bierze udział w projekcie „Akademia Mistrzów Narciarstwa Zjazdowego” finansowanego ze środków Funduszu Zajęć Sportowych dla Uczniów. W związku z zamknięciem sezonu zimowego w Wojewódzkim Ośrodku Sportu i Rekreacji Szelment spowodowane tym, iż zima u nas długo nie zagościła zmuszeni byliśmy zajęcia sportowe ukierunkowane na upowszechnianie sportów zimowych zamienić na zajęcia alternatywne. Dlatego też uczniowie Szkoły Podstawowej w Słobódce od 7 marca br. biorą udział w zajęciach ruchowych z elementami fitnessu, zajęciach sportowych z elementami gimnastyki, zabawach sportowych z elementami piłki nożnej oraz zajęciach sportowych z elementami narciarstwa biegowego/nartorolki.  Projekt będzie trwał do końca roku szkolnego 2021/2022. Łącznie zostanie przeprowadzonych 613 godzin zajęć, które zostaną zrealizowane w 9 grupach.