Dzień Nauczyciela

Opublikowano: piątek, 13 październik 2023 Wioleta Balczun

Szkoła 🏫 to drugi dom, a nauczyciel 👩‍🏫 👨‍🏫 to niezwykle ważna osoba. Bycie nauczycielem jest nie tylko zawodem, ale także odpowiedzialną misją💪. W związku z tym, wierni tradycji 12 października obchodziliśmy w naszej szkole Dzień Edukacji Narodowej. To szczególny dzień dla wszystkich nauczycieli i pracowników szkoły. Dzień niezwykły -  bowiem uczniowie poprzez śpiewy i wiersze wyraziły płynącą prosto z serca swoją wdzięczność wychowawcom i opiekunom oraz całemu personelowi szkoły za miłość, serce, opiekę i trud włożony w ich wychowanie i edukację 😍. Każde słowo wypowiedziane przez „szkolnych artystów” wzbudzało zachwyt i wzruszenie na twarzach zgromadzonych gości 😊. Podczas uroczystości gościliśmy Wójta Gminy Szypliszki Mariusza Grygieńć oraz Przewodniczącego Rady Gminy- Józefa Januszko, którzy wręczali nauczycielom Nagrody Wójta Gminy Szypliszki za osiągnięcia dydaktyczno-wychowawcze za rok szkolny 2022/2023. Wyróżniający się pedagodzy otrzymali także Nagrody Dyrektora Szkoły Podstawowej w Słobódce 🎓. Wszystkim nagrodzonym nauczycielom serdecznie gratulujemy, życząc dalszych sukcesów!😊 Na zakończenie części artystycznej, odśpiewaniu tradycyjnego „Sto lat” goście oraz pracownicy szkoły obdarowani zostali słodkimi upominkami 🍭od Samorządu Uczniowskiego.
Serdeczności dla pedagogów popłynęły również ze strony Rady Rodziców, którzy to przygotowali słodki poczęstunek 🎂 dla nauczycieli, zaproszonych gości oraz pracowników szkoły.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z uroczystości szkolnej 🤩.