Wycieczka do Hotelu Velvet

Opublikowano: środa, 21 luty 2024 Ewa Brodowska

21.02.2024 r. grupa 5-latków wybrała się na wycieczkę edukacyjną do Hotelu Velvet w Suwałkach, dokąd zaprosiła nas mama Matyldy- Pani Monika Żukowska, żeby pokazać dzieciom miejsce swojej pracy. W ramach doradztwa i preorientacji zawodowej - przedszkolaki poznały pracę dyrektora, recepcjonisty, kucharza, kadry porządkowej  w tak dużym obiekcie. W hotelu czekało na nas mnóstwo fantastycznych atrakcji. Dzieci miały możliwość „poczuć się jak goście hotelowi”, mogły zobaczyć też pracę hotelarzy „od kuchni”, zwiedziły różne tajemnicze zakamarki hotelu i miały okazję  przejechać się hotelową windą. Najbardziej podobało się wszystkim podziwianie miasta z hotelowego pokoju – a widok naprawdę zapiera dech w piersiach! Następnie Pani Monika przeczytała dzieciom książkę o dobrych manierach, przedszkolaki przypomniały podstawowe zasady: magiczne słowa, powitanie i pożegnanie, zachowanie przy stole, kulturalna rozmowa. Na zakończenie to, na co każdy czekał najbardziej –  pizza i frytki wiadomo… wszystko smakowało wybornie :).

Serdecznie dziękujemy Pani Dyrektor Urszuli Staniewicz, Pani Monice Żukowskiej  oraz wszystkim pracownikom Hotelu Velvet za bardzo miłe przyjęcie i poczęstunek. DZIĘKUJEMY!! 💗

E. Brodowska