Wycieczka do 馃ИNaukowy Kwadracik 鈿楋笍w Suwa艂kach

Opublikowano: wtorek, 27 luty 2024 Ewa Brodowska
Dzi艣 5-latki uda艂y si臋 na zaj臋cia edukacyjne do "Naukowego Kwadracika". Wcieli艂y si臋 w rol臋 ma艂ych naukowc贸w i poznawa艂y fascynuj膮cy 艣wiat nauki. Odkrywa艂y tajemnice matematyki, fizyki, chemii.聽 Dzieci z ciekawo艣ci膮 ogl膮da艂y czarodziejskie sztuczki, a tak偶e samodzielnie eksperymentowa艂y. Wiadomym jest, i偶 do艣wiadczenia chemiczne maj膮 w sobie specjalnego rodzaju si艂臋 przyci膮gania, zar贸wno dla聽przeprowadzaj膮cego te do艣wiadczenia, jak i dla obserwator贸w. Wszelkie eksperymenty wzbudzi艂y w dzieciach ciekawo艣膰, oswoi艂y z nieznanymi dot膮d zjawiskami, dostarczy艂y im du偶o rado艣ci. Najwi臋ksze emocje 聽wzbudzi艂a ognista d艂o艅. Dzieci uwielbiaj膮 odkrywa膰 to, co nowe i nieznane - dlatego do艣wiadczenia聽 i eksperymenty sprawi艂y im wiele satysfakcji, wzbogaci艂y je o nowe do艣wiadczenia i wiadomo艣ci. Na koniec ka偶dy otrzyma艂 dyplom m艂odego naukowca.

TO 聽BY艁O 聽SUPER 聽MIEJSCE 聽GDZIE 聽NAUKA 聽艁膭CZY艁A 聽SI臉 聽Z 聽ZABAW膭!聽

E. Brodowska