艢wiatowy Dzie艅 Pszcz贸艂 馃悵

Opublikowano: 艣roda, 22 maj 2024 Ewa Brodowska
W poniedzia艂ek w naszym przedszkolu 艣wi臋towali艣my uroczy "Dzie艅 Pszczo艂y"馃悵, kt贸ry przyni贸s艂 mn贸stwo rado艣ci i wiedzy. Dzieci z fascynacj膮 ogl膮da艂y ul edukacyjny, poznaj膮c tajemnice 偶ycia pszcz贸艂. Mog艂y r贸wnie偶 przymierzy膰 str贸j pszczelarza i zg艂臋bi膰 tajniki tego niezwyk艂ego zawodu. Samodzielne przygotowywanie kanapek z miodem dostarczy艂o im nie tylko smakowitych wra偶e艅, ale i 艣wiadomo艣ci o warto艣ci tego z艂ocistego nektaru. Natomiast prawdziwy plaster miodu wzbudzi艂 zachwyt i ciekawo艣膰, a tw贸rcze prace plastyczne inspirowane pszczo艂ami rozwija艂y wyobra藕ni臋 naszych przedszkolak贸w.
Ten wyj膮tkowy dzie艅 by艂 pe艂en rado艣ci, nowych do艣wiadcze艅 i wzbudzi艂 w dzieciach g艂臋bokie zainteresowanie 艣wiatem przyrody.馃槏
E. Brodowska, P. Bobrowska, E. Zalewska, E. Tomaszewska, A. Borkowska