XIX Międzyszkolny Konkurs Piosenki Zdrowotnej i Ekologicznej

Opublikowano: czwartek, 23 maj 2024 Katarzyna

22 maja w Szkole Podstawowej w Słobódce odbył się Międzyszkolny Konkurs Piosenki Zdrowotnej i Ekologicznej GRUNT TO ZDROWIE. Do prezentacji konkursowej stanęło 29 wykonawców  z Jeleniewa, Raczek, Rutki- Tartak, Wiżajn i Słobódki.

Jury w składzie:

Natalia Rogucka- Górska- wokalistka, muzyk, pedagog, trener wokalny; Dominika Szyszko- wokalistka, skrzypaczka, muzyk, instruktor muzyczny, zespół Byle Dalej i SZYSZKA; Józef Murawski- założyciel i kierownik zespołu folklorystycznego Pogranicze, emerytowany pracownik kultury gminy Szypliszki, przyznało następujące nagrody i wyróżnienia:

w kategorii przedszkole:

I nagroda – Amelia Maliszewska ze Słobódki

II nagroda – Zuzanna Domalewska ze Słobódki

III nagroda – Kinga Balukiewicz z Wiżajn

Wyróżnienie – Agata Glińska z Rutki- Tartak;

w kategorii klas I- III:

I nagroda – Maja Kupszta z Rutki- Tartak

II nagroda – Natalia Murawska z Wiżajn

III nagroda – Antonina Wałejko z Wiżajn

Wyróżnienie – Gabriel Jastrzębski z Rutki- Tartak

Wyróżnienie - Anna Obuchowska ze Słobódki;

w kategorii klas IV- VI:

I nagroda – Magdalena Brzozowska z Rutki- Tartak

II nagroda – Fabien Strzała ze Słobódki

III nagroda – Julia Olszewska z Raczek

Nagrodę GRAND PRIX konkursu otrzymała Aleksandra Bożewicz z Raczek.

Nagrody od sponsorów wręczyli: pan Dyrektor Szkoły -Marek Zdancewicz, Wójt Gminy Szypliszki- pan Mariusz Grygieńć oraz Przewodniczący Rady Gminy- pan Antoni Anusiewicz.

Dziękujemy sponsorom i przyjaciołom za wsparcie organizacji naszego konkursu. Kierujemy je do: Pana Wójta Mariusza Grygieńć, Pana Karola Lutyńskiego, Pana Pawła Korejwo, Państwa Grażyny i Zbigniewa Lutyńskich, Pani Urszuli Łaniewskiej, Pani Małgorzaty Łaniewskiej, Pana Rafała Jakubanisa, Pana Rafała Bobrowskiego, Pana Pawła Krakowskiego oraz nauczycieli i pracowników szkoły za nieocenione zaangażowanie i pomoc w realizację pięknego konkursu.

Oto fotorelacja: https://drive.google.com/drive/folders/1uetOyMrBjCo9fpALhYEgn8mN1qdvBltf?hl=pl