Kulig klasy I SP

Opublikowano: poniedziałek, 25 styczeń 2021 Ewa Grygutis

Zima w tym roku nie zawiodła. W dniu 22 stycznia 2021 roku uczniowie klasy I, ciepło ubrani, z dobrymi humorami i wielką ochotą na białe szaleństwo, wybrali się na kulig po lesie w okolicach Rybalni. Atrakcji było co niemiara! Przejażdżka saniami po ośnieżonym lesie sprawiła dzieciom dużo radości. Kolejnym punktem wycieczki było ognisko i pieczenie kiełbasek. Na deser wszyscy piekliśmy pianki. Rozgrzewała nas  gorąca herbatka. Nie zabrakło też wojny na śnieżki… Razem ulepiliśmy gigantycznego bałwana. Wszystkim dopisywały dobre humory, było dużo śmiechu i radości. Do szkoły wróciliśmy po trzech godzinach. To była bardzo udana wycieczka.

Dziękujemy rodzicom za zorganizowanie wspaniałej wycieczki:

• Pani Danucie Ulikowskiej i Panu Bogdanowi Łapińskiemu
  • Pani Eżbiecie i Rafałowi Jakubanis
  • Pani Marzenie i Karolowi Szlaszyńskim
  • Pani Alicji Niewiarowskiej
  • Pani Iwonie Zdancewicz
  • Pani Bożenie Hołubowicz

Dziękujemy Panu Zbigniewowi Kleszczewskiemu za udostępnienie wiaty i miejsca na ognisko.

Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć - TUTAJ