Dzień Babci i Dziadka w grupie 4 – latki

Opublikowano: wtorek, 26 styczeń 2021 Ewa Tomaszewska

Święto Babci i Dziadka to dni niezwykłe, nie tylko dla dzieci, ale przede wszystkim dla babć i dziadków. To dni pełne uśmiechów, wzruszeń, łez i radości. W tym roku występy artystyczne przedszkolaków zostały nagrane i wysłane babciom oraz dziadkom w wersji online. Dzięki temu Babcie i Dziadkowie obejrzą program artystyczny w swoich domach. Dzieci, poprzez wiersz, piosenkę i taniec, mogły wyrazić kochanym babciom i dziadkom, swoje uczucia za trud włożony w ich wychowanie. Na zajęciach  przedszkolaki z panią przygotowały laurki z życzeniami i upominki, które zostały wręczone ukochanym Babciom i Dziadkom w dniu Ich święta.

Wszystkim Babciom i Dziadkom życzymy dużo zdrowia, pomyślności i samych radosnych chwil spędzonych w gronie kochających dzieci i wnuków.

Zapraszamy do obejrzenia zdjęć - TUTAJ