Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów

Opublikowano: wtorek, 26 styczeń 2021 Wioleta Szymielewicz

Audiobooki lektur i klasyki literatury, a także publikacje i artykuły z czasopism naukowych są już dostępne online oraz do pobrania i wykorzystania na komputerach i urządzeniach mobilnych. Cyfrowa biblioteka została otwarta w ramach Priorytetu 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa.

Biblioteka Narodowa zakończyła prace związane z realizacją Priorytetu 4 Narodowego Programu Rozwoju Czytelnictwa. W ramach prac, realizując postulaty Ministerstwa Edukacji i Nauki, w cyfrowej Bibliotece Narodowej polona.pl przygotowane zostały kolekcje tematyczne zawierające lektury, zarówno obowiązkowe jak i uzupełniające, znajdujące się   domenie publicznej...

Cyfrowa biblioteka dla uczniów i studentów – Kuratorium Oświaty w Kielcach (kielce.pl)

Lektury szkolne. Część 1. Szkoły podstawowe - kolekcja stworzona przez Biblioteka Narodowa | Polona