Nasi uczniowie wrócili z medalami z Ogólnopolskiej Olimpiady Kreatywności

Opublikowano: niedziela, 18 marzec 2018 Ula Karmiłowicz

FOTO

W dniach 11-13 marca 2018r. drużyna SUPER PAYK wraz z trenerem Ewą Grygutis i opiekunką Urszulą Maciorowską uczestniczyła w XIII Ogólnopolskiej Olimpiadzie Kreatywności DESTINATION IMAGINATION „Oczyma Wyobraźni” we Wrocławiu.

Naszą szkołę reprezentowała drużyna w składzie:

1. Igor Bobrowski (klasa VII)

2. Weronika Kosicka (klasa VII)

3. Kamil Sienkiewicz (klasa VII)

4. Kacper Staśkiewicz (klasa VII)

5. Natalia Staśkiewicz (klasa VII)

6. Gabriela Suchocka (klasa VII)

7. Patrycja Tylenda (klasa VII)

W tym roku uczniowie przygotowywali prezentację rozwiązania Wyzwania Improwizacyjnego „POSZUKIWACZE MARZEŃ”.

Ich zadaniem było:

• poznanie różnych kultur i słynnych odkrywców,
  • stworzenie i przedstawienie improwizowanego skeczu, dotyczącego wyprawy, której celem jest zwrot utraconego skarbu kulturowego właścicielowi,
  • włączenie do skeczu postaci dwóch odkrywców i ruchomego rekwizytu stworzonego z prześcieradła,
  • pokazanie jak współpracują ze sobą bohaterowie w celu pokonania przeciwności (przeszkody).

Drużyna SUPER PAYK w Wyzwaniu Improwizacyjnym w II poziomie wiekowym zdobyła I miejsce oraz prawo wyjazdu do Stanów Zjednoczonych i udział w Światowej Olimpiadzie Kreatywności DESTINATION IMAGINATION w Knoxville w stanie Tennessee, która rozpocznie się już 23 maja 2018r.

Na fanpage'u Destination Imagination Poland i nie tylko, znajdziecie mnóstwo interesujących filmów - linki 1, link 2, link 3, link 4, link 5 !!!, link 6, link 7

Gratulujemy !!!