Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje”

Opublikowano: poniedziałek, 29 maj 2023 Wioleta Balczun

Szkolny Konkurs Plastyczny „Bezpieczne wakacje”

Cele konkursu:

• kształtowanie świadomego przestrzegania zasad bezpieczeństwa podczas zabaw w domu, ogrodzie, w górach, nad wodą itp.,
  • promocja bezpiecznych form zachowań na co dzień i bezpiecznych form spędzania wolnego czasu,
  • zapoznanie z różnorodnością form plastycznych,
  • rozwijanie zdolności dzieci.

Regulamin konkursu:

Organizatorem konkursu „Bezpieczne wakacje” jest  Szkoła Podstawowa w Słobódce .  Konkurs jest adresowany do dzieci w wieku przedszkolnym w trzech kategoriach wiekowych: 3-4 lata oraz 5-6 lat z oraz uczniów kl I-III szkoły podstawowej.

Konkurs trwa od 25 maja do 10 czerwca 2023 r.

Format pracy A4, technika dowolna, prace indywidualne.

Kryteria oceny:

pomysłowość,

samodzielność  wykonania,

estetyka wykonanej pracy.

Zgłaszane prace powinny zawierać umieszczoną z tyłu metryczkę,  zawierającą: imię i nazwisko dziecka, wiek. Zgłoszenie do konkursu jest jednoznaczne z akceptacją regulaminu oraz zgodą na publikację danych osobowych w związku z konkursem.

Prace konkursowe pozostają do dyspozycji organizatorów. Pokonkursowa wystawa prac odbędzie się  w Szkole Podstawowej w Słobódce.

Prace należy dostarczyć osobiście do dnia 10 czerwca do wychowawcy klasy.

Oceny prac dokona komisja powołana przez organizatora w dniu 12 czerwca 2023 r.

W każdej kategorii wiekowej przewidziane są trzy nagrody główne oraz dyplomy. Wyniki konkursu zostaną opublikowane na stronie internetowej szkoły.

ZAPRASZAMY DO UDZIAŁU!

Aleksandra Niedźwiecka