KONKURS PLASTYCZNY „MAGICZNA CHWILA"

Opublikowano: czwartek, 26 wrzesień 2024 Katarzyna
Suwalski Ośrodek Kultury zaprasza uczniów szkół podstawowych ( w wieku 9-15 lat) do wzięcia udziału w konkursie plastycznym pt. „Magiczne chwile". Prace konkursowe należy dostarczyć do Suwalskiego Ośrodka Kultury, do dnia 25 października 2024 roku.   Konkurs adresowany jest do dzieci i młodzieży w wieku 9 – 15 lat, w dwóch kategoriach:
– dzieci w wieku 9-11 lat,
– młodzież w wieku 12 -15 lat
Do konkursu można zgłosić prace wykonane w formacie A3, A2 w dowolnej technice malarskiej. Instytucja delegująca (szkoła lub placówka wychowania pozaszkolnego) może zgłosić do konkursu maksymalnie 5 prac. Prace mogą nadsyłać również osoby indywidualne. Celem konkursu jest rozwijanie aktywności i wyobraźni twórczej oraz zdolności plastycznych dzieci i młodzieży. Prace konkursowe wraz z Kartą Zgłoszenia Uczestnika należy dostarczyć do dnia 25 października 2024 r.  osobiście do SOK  lub przesłać na adres: Suwalski Ośrodek Kultury, ul. Jana Pawła II 5, 16-400 Suwałki, Pracownia Plastyczna „Harmonia" sala 1.26  Valeriia Fursa. 20 najciekawszych prac będzie można obejrzeć w Galerii Patio SOK, oraz na stronie internetowej Suwalskiego Ośrodka Kultury. Otwarcie wystawy i uroczyste wręczenie nagród i wyróżnień odbędzie się dnia 7.11.2024 r. o godz. 15:00.

Suwałki Gospel Kids - nabór Instruktor: Anna Szafranowska, kontakt: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Miejsce: SOK ul. Jana Pawła II 5, sala prób NABÓR: 26 września 2024, godzina 15.30-16.30 Chętni przygotowują piosenkę w języku polskim do zaśpiewania na przesłuchaniu.