Opublikowano: czwartek, 26 wrzesień 2024 Ewa Brodowska

Każdy przedszkolak dobrze wie,
że kiedy 20 wrzesień zbliża się,
od najmłodszego, aż po starszaka,
wszyscy świętują Dzień Przedszkolaka"

W naszym przedszkolu również nie mogło zabraknąć obchodów „Dnia Przedszkolaka” - pełnego radości i wspaniałych atrakcji. Dzieci uczestniczyły w zajęciach z animatorem, który przygotował wiele zabaw ruchowych, tanecznych i integracyjnych. Każdy maluch bawił się świetnie, a śmiech i uśmiechy towarzyszyły dzieciom przez cały czas. Po tak ekscytujących aktywnościach przedszkolaki wróciły do swoich sal, gdzie czekał na nie wspaniały poczęstunek – prawdziwa uczta pełna pyszności, przygotowany przez niezawodnych rodziców i panie nauczycielki.

Na zakończenie tego pełnego emocji dnia, w salach odbyły się radosne tańce, zabawy z balonami i inne atrakcje, które sprawiły, że ten dzień zostanie na długo w pamięci wszystkich przedszkolaków.

P. Bobrowska, E. Tomaszewska, A. Borkowska, E. Brodowska